KOŚCIÓŁ PARAFIALNY  05.04 – 12.04.2020r.

NIEDZIELA – 05.04.2020r.                     NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ
godz. 08:00             +Janusz Bednarski /12r.śm./ ++rodziców z obu stron
godz. 10:00             W intencji Żywego Różańca
godz. 12:00             +Irena +Leon Pietkiewicz
godz. 18:00             +Władysław +Aniela +Teofil Adamus, +Franciszka(ona) Bułka


PONIEDZIAŁEK – 06.04.2020r.

godz. 7:00               +Józef Drożdż /1r.śm./ (int. od rodziny)
godz. 18:00             +Alojza(ona) Gniewek (od uczestników pogrzebu)


WTOREK – 07.04.2020r.
                      
godz. 7:00               O zdrowie, Boże bł., opiekę MB z okazji 54 rocz. urodzin Krzysztof
godz. 18:00             +Halina Daszek (od uczestników pogrzebu)


ŚRODA – 08.04.2020r.  
godz. 7:00               1) +Katarzyna Besz +Stanisław Kinasz +Barbara +Paweł Żarów, +Piotr +Stanisława(ona) +Andrzej Paczkowscy ++z rodziny                              2) +Maria Kowalska
godz. 18:00             +Helena +Władysław(on) Gałka


ŚWIĘTE TRIUDUUM PASCHALNE
CZWARTEK – 09.04.2020r.        WIELKI CZWARTEK – MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ

godz. 18:00             1) W intencji księży z naszej parafii o wiele Bożych łask i opiekę MB  2) Z okazji 75 rocz. urodzin Marianny Nosal o zdrowie, Boże bł., opiekę MB


PIĄTEK – 10.04.2020r.    WIELKI PIĄTEK

godz. 18:00             LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ


SOBOTA – 11.04.2020r.             WIELKA SOBOTA – WIGILIA PASCHALNA

godz. 18:00 1) +Weronika +Józef Tomasik ++z rodziny   2) +Janusz Łaskawiec/2r.śm./ o łaskę daru nieba   3) ++z rodziny Perwenis, Czesławskich 4) W intencji Jarosław Nosal z okazji 81 rocz. urodzin o Boże bł., opiekę MB


NIEDZIELA – 12.04.2020r.               NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

godz. 08:00             INTENCJA WOLNA
godz. 10:00             1) O szczęśliwe rozwiązanie dla Anny o Boże bł., za przyczyną Bożej rodzicielki Maryi     2) +syn +Bogusław/5miesiąc po pogrzebie/ +Zygmunt ++rodzice z obu stron ++z rodziny
godz. 12:00             1) +Stanisław Galin ++z rodziny   2) +Janina +Maria +Józef(on) Bugaj +Stanisław +Maria +Władysław(on) Panek +Katarzyna +Kazimierz Majewicz
godz. 18:00             +Adriana(ona) Wodecka/2r.śm./ +Stefania(ona) +Wincenty Bryl