1. Dziś XXIX Niedziela Zwykła. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Kościół zachęca nas do wspólnej modlitwy w intencji misji, misjonarzy i misjonarek oraz wsparcia różnych dzieł misyjnych. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby misji.
  2. Wyrażamy podziękowanie tym osobom, które przyczyniły się do przygotowania wizytacji w naszej parafii: Bóg zapłać Żywemu Różańcowi, Chórowi Parafialnemu, wspólnotom modlitewnym i Liturgicznej Służbie Ołtarza. Ks. biskup bardzo cieszył się z pobytu w naszej parafii oraz dziękuje za okazaną mu życzliwość.
  3. Zapraszamy na wspólny różaniec do kościoła parafialnego w tygodniu przed Mszą Świętą o 17:30, a w sanktuarium o 16:00. Dzieci i młodzież przychodzą do kościoła na różaniec o 16:30 od poniedziałku do piątku.
  4. Przypominamy rodzicom, dzieciom i młodzieży, że w niedzielę o godzinie 12:00 jest dla nich specjalna Msza Święta, na którą serdecznie zapraszamy.
  5.  We wtorek nabożeństwo do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Sanktuarium o 16:30.
  6. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w kościele parafialnym o 18:00.
  7. Okazja do spowiedzi w tygodniu i w niedzielę przed Mszą Świętą wieczorną.
  8. W tym tygodniu wspominamy: wtorek Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
  9.  Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych, uprzątnijmy groby naszych bliskich  na cmentarzu. Przy wyjściu z kościoła można wziąć karty wypominkowe (w parafialnym białe, w Sanktuarium niebieskie). Prosimy o czytelne wypełnianie wypominek osobno imiona męskie i żeńskie. Wypominki przynosimy do kościoła najpóźniej w ostatnią niedzielę października.
  10. Bóg zapłać ofiarodawcom za dzisiejsze wsparcie materialne na dalsze prace remontowe w parafii, które zbiera Rada Parafialna. Rozpoczęły się prace przy założeniu kamer monitoringu w kościele i placu przykościelnym.
  11.  Zapraszamy 26.10 w sobotę  o godz. 14.00 na uroczystość odpustową ku czci Św. Karola Boromeusza w kaplicy na Wrzosówce. Zaprasza Parafia i OSP w Lądku Zdroju.
  12.  27.10 po Mszy Świętej o godzinie 12:00 spotkanie dla rodziców i uczniów z klasy 6 rozpoczynających przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
  13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz biuletynu parafialnego.
  14. Serdecznie witamy i pozdrawiamy w naszej parafii wszystkich wypoczywających oraz kuracjuszy. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz otaczamy was darem modlitwy.