ZAPRASZAMY NA PIELGRZYMKI

wpis w: Bez kategorii | 0

PIELGRZYMKA DO RZYMU /samolotowa/

TERMIN: 09 – 16.02.2020r. /8 dni/

KOSZT: 2490 zł + 100 Euro /od osoby/

WYLOT: Wrocław – Rzym – Wrocław /transfer na lotniska/

NOCLEG: Klasztor sióstr Elżbietanek /7 noclegów + śniadanie/

PRZEWODNIK: Ks. Łukasz Czaniecki /student Biblii w Rzymie/

DOKUMENTY: Paszport lub Dowód /ważny minimum pół roku/

BAGAŻ: Podręczny 8 kg. /40cm x 20cm x 25cm/ Rejestrowany 20 kg.

CENA OBEJMUJE: transfer na lotnisko Lądek – Wrocław – Lądek, bilet lotniczy na trasie Wrocław – Rzym – Wrocław, bagaż podręczny i rejestrowany, 7 noclegów ze śniadaniami, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wg programu, bilet na metro i pociąg do Asyżu, przewodnik po Rzymie + niespodzianka.

W PROGRAMIE: ŚRODOWA AUDIENCJA z Papieżem Franciszkiem /jeżeli będzie obecny w Watykanie/. Codziennie Msza Święta – w czwartek Msza Święta o godz. 7:00 przy grobie Św. Jana Pawła II w Bazylice Św. Piotra. Przejazd pociągiem do Asyżu. RZYM STAROŻYTNY: KoloseumPalatynForum Romanum, Forum Trajana, Ołtarz Ojczyzny, Kapitol, Teatr Marcellusa, Campo de’ Fiori. WATYKAN: Muzea Watykańskie + Kaplica Sykstyńska + Ogrody, Bazylika św. Piotra, Kopuła bazyliki, wzgórze Gianicolo (panorama miasta). RZYM RENESANSU i BAROKU: Zamek św. Anioła, Plac Navona (Fontanna Czterech Rzek – kościół św. Agnieszki), Panteon, Kolumna Marka Aureliusza, Fontanna Trevi, Schody hiszpańskie, Taras widokowy na wzgórzu Pincio, Plac Del Popolo. BAZYLIKI – AWENTYN – ZATYBRZE: Bazylika katedralna na Lateranie, Sanktuarium Świętych Schodów, Baptysterium, Bazylika Santa Maria Maggiore, Bazylika San Pietro in Vincoli (“Mojżesz” Michała Anioła), Bazylika św. Klemensa, Wzgórze Awentyn – “Dziurka od klucza”, Bazylika św. Sabiny, Ogród pomarańczy (taras widokowy), Usta Prawdy, Wyspa Tybrowa, Zatybrze.

WAŻNE: Zaopatrzyć się w kartę EKUZ, indywidualne ubezpieczenie, w razie potrzeby ubezpieczenie od chorób przewlekłych.

Zapisy na Pielgrzymkę do 24.10.2019r. u ks. Roberta Krupy wraz z wpłatą wpisowego 800zł. (kwota na zakup biletu lotniczego). Przy zapisie należy podać dane osobowe (imię i nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia, pesel, numer dokumentu z którym będzie się podróżowało – paszport lub dowód osobisty /seria i numer oraz do kiedy jest ważny/, telefon).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *